ХБ Ексклузив

ПаркингДостапен интернетРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Скопски Пат 8
  • Место: Тетово
  • Локација: ТЦ Палма Мол подрум

  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640174316_23.png?t=true&w=300&h=300


“ХБ Ексклузив” модерена компанија со тим од професионалци, рангиран како врвен работодавец во Р.С Македонија која што нуди и врши монтажа на собни врати, надворешни врати исто така и ламинат, реализирани по европски стандарди. ХБ Екслклузив има три showroom: Еден во Тетово во Палма Мол, во Скопје, и во Гостивар исто така нашите услуги се на целата територија на Северна Македонија.

Нашата компанија е препознатлива по нејзиниот квалитет до најмалиот детал, вклучувајки го тука и надворешниот пазар. Нашата екипа е создадена од професионалци кои што реализираат проекти на ефикасен и брз начин, исто така сервисирање на нашите продукти, за нашите клиенти да останат задоволни!
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи