Гуматерм

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: 11-ти Октомври 29/1 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: до Кјуби, во близина на УЈП

  • Телефон 2: 071 297968
  • Факс: 02 3233551
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Амбалажен материјал за пакување и заштита на стоката при транспорт

Од амбалажни материјали за пакување располагаме со: Рачна стреч фолија, Амбалажна меурчеста фолија, Амбалажна картон хартија, Меурчеста фолија со картон хартија, Пенаста фолија, Алуминиумска со меурчеста фолија.

повеќе
Цена со ДДВ:20 ден.

Амбалажна меурчеста фолија

Цена со ДДВ:11.210 ден.

ПОЛИЕДЕРЕДЕРКЕТОН (PEEK)

Цена со ДДВ:600 ден.

Полиамид (PA 6, PA 6 G, PA + MoS2) ...

Цена со ДДВ:500 ден.

ПОЛИЕТИЛЕН (PE)


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи