Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гробишта и капели
 • Цркви - православни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Гробишта и капели во Прилеп

Нови Градски гробишта


 • Адреса: Кичевско Џаде б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7527 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Троица


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7530 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 172 | | | веќе видена

Обемот на испораките од Турција во Русија е намален за 33 отсто во февруари и изнесува 670 милиони долари, наспроти 1 милијарда долари во истиот период во 2023 ...
сите 13 | | | веќе видена

Најпознатата криптовалута Биткоин достигна чекор до највисоката цена во историјата. Денешните 68.818,27 долари за еден биткоин на овој начин се доближија на ...
сите 20 | | | веќе видена

Субвенциите се наменети за надомест на прифатливи трошоци за вршење на вештачки мрест, за обезбедување на порибителен материјал или за рехабилитација, ...
сите 34 | | | веќе видена

Големи технолошки компании, како Алфабет, Амазон, САП, Грамарли, Докусајн, Снеп и Дуолинго, најавуваат отпуштања поради генеративната вештачка интелигенција. ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи