Грин планет

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: бул.Илинден 88
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1047 км
 • Локација: до Зоолошка градина

 • Телефон 2: 02 3067714
 • Факс: 02 3067714
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
  Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:650 ден.

Jasminum

Цена со ДДВ:350 ден.

Azalea

Цена со ДДВ:120 ден.

Црвена роза

Цена со ДДВ:500 ден.

Sansevieria Cylindrica

Цена со ДДВ:500 ден.

Sansevieria Laurentii

Цена со ДДВ:750 ден.

Calla

Цена со ДДВ:550 ден.

Gardenia jasminoides

Цена со ДДВ:500 ден.

Zamioculcas zamiofolia


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Рамос Илиадис


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1054 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Надлежните преку забрана за извоз до крајот на годинава и зголемен број инспекциски надзори на продажните места се обидуваат да го спречат неоправданото ...
сите 153 | | | веќе видена

Владата предводена од СДСМ успева и во време на светска економска криза да ја одржи стабилноста и ликвидноста на домашната економија, се истакнува во денешното ...
сите 92 | | | веќе видена

Иако јагленот важи за еден од најзагадувачки фосилни горива и е најголемиот „виновник“ за климатскитепромени, сепак, и покрај напорите за негово „откажување“ ...
сите 20 | | | веќе видена

Банките се претпазливи во однос на зголемувањето на каматните стапки имајќи предвид дека драстичното и брзо зголемување може да влијае на способноста на ...
сите 62 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи