Григор Прличев


  • Адреса: Борис Сарафов (4-ти Јули) 79
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Ѓорче Петров

  • Факс: 02 2041521

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи