Гранд логистик УУ


 • Адреса: ул.101 с.Добарце 33
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638436812_39.jpg?t=true&w=300&h=300


  Нашата приказна почнува пред 11 години, кога од мала компанија низ годините пораснавме во сериозна компанија со професионално работно искуство. Работата и клиентите ни се зголемија, а со тоа изградивме и компанија ги исполнува највисоките стандарди на квалитет и услуга во регионот.

  Довербата и задоволните клиенти ни се број еден фокус и благодарение на нивната поддршка нашата услуга ја реализираме на најпрофесионално ниво.

  И покрај сите предизвици низ годините, успеавме квалитетот, брзината и ефикасноста на нашите услуги да ја подигнеме уште повисоко.

  Нашите услуги опфаќаат возење организирани збирни и комплетни утовари. Ги поседуваме сите лиценци од Министерство за транспорт и врски и сите потребни лиценци кои се пропишани спорд европските стандарди.

  Работиме на транспарентност и нашиот возен парк има инсталирано GPS tracking системи преку кој се следат сите возила во реално време, 24/7.

  Нашите рути го опфаќаат цел Балкански полуостров и дестинации секаде низ Европа:
  • Италија,
  • Швајцарија,
  • Германија,
  • Турција,
  • Австрија,
  • Холандија,
  • Белгија,
  • Данска
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи