Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежништво - завршни работи
 • Молерофарбарски услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежништво - завршни работи во Куманово

Дамбор Дизајн


 • Адреса: с.Габреш б.б.
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивеа Констракшн


 • Адреса: 11-ти Октомври 7-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

Нашата работа ја засноваме на процесот на проектирање во функција на анализа, проекција и контрола на изведбата на објектите. Идеите на нашите клиенти ги реализираме во наши проекти, со посветена и професионална, иновативна и комплетна услуга. Вршиме изведба на објекти. Иноватноста ни дава многу можности во нашата работа. Како градежен изведувач имаме ескпертиза и професионалност во сите фази кои ги изведуваме.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654501423_16.jpg?t=true&w=300&h=300

Јасо Пром


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тацу


 • Адреса: Крушевска Република 9
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Харис фас


 • Адреса: Козјак 3
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џиџи Миџи Гипсер Молер


 • Адреса: Никола Карев 29
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 42 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 11 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 120 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи