Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежништво - завршни работи во Битола

Ал-Ха Инженеринг


 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гипс пром


 • Адреса: Даме Груев 49
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Идеална Изведба


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7560 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кнауфистика


 • Адреса: Крсте Нале, с.Горно Оризари 136
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лукас колор


 • Адреса: Ружа Делчева 1/6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наумовски 21


 • Адреса: Бошко Најдовски (Матија Губец) 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пела инжинеринг


 • Адреса: с.Дихово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиум Дизајн


 • Адреса: 2-Ра Бригада
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хирам хаус


 • Адреса: бул.1-ви Мај 341
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 23 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Инклузивност и широка вклученост на голем број граѓани, на граѓанскиот и бизнис секторот, на институции, млади и ранливи групи, е ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи