Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Градежништво - завршни работи
 • Електроинсталации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежни фирми и претпријатија во Гевгелија

Алекс инженеринг


 • Адреса: Кирил и Методиј 4
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.92 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа проект


 • Адреса: 7-ми Ноември 72/2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈1.86 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоја


 • Адреса: Маршал Тито 124
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.88 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Далас Инжинеринг


 • Адреса: Ристо Фаршинин 29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈3.05 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делов Компани


 • Адреса: Мирко Делев, с.Негорци 30
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.41 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро инг


 • Адреса: Нова Лок. Блокотехна 16
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈559 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инфинити Инвестмент


 • Адреса: Воденска 9
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исан инженеринг


 • Адреса: Иво Лола Рибар 12
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.95 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мала река


 • Адреса: Моински пат б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈3.61 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мансард


 • Адреса: Панче Пешев 8
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.65 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митко Проект


 • Адреса: Методија Андонов Ченто, с.Мрзенци 93
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈196 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нов дом


 • Адреса: Панде Дуганов 11
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.79 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Обнова Инженеринг


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.55 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Обнова Лазар


 • Адреса: 1-ви Мај 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈3.11 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стоун форм


 • Адреса: Маршал Тито 124/1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.89 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Технопроект


 • Адреса: Сава Михајлов 6/30
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.60 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филваст хоум


 • Адреса: Драгослав Ортаков 76
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈2.28 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шлеп сервис Гевгелија


 • Адреса: Титоградска 42-б
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈3.59 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 162 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 39 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 129 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи