Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Инженеринг
 • Високоградба
 • Ентериер - уредување и реновирање
 • Нискоградба
 • Градежни Материјали
 • Градежна Механизација
 • Ламинати - Производство И Трговија
 • Архитекти
 • Фасади - Материјали И Изведба
 • Водовод И Канализација - Проектирање И Изведба
 • Стоваришта
 • Железарија
 • Градежни Машини
 • Магацини - Градежни Материјали
 • 200 Најуспешни
 • Лим И Лимени Производи
 • Бетон - Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Градежни фирми и претпријатија во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аква лајн дизајн


 • Адреса: Прилепска 10/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арти Бау


 • Адреса: Ужичка Република 29
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бер инжинеринг


 • Адреса: Охридска 69-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бит-Инвест 2020 ПФ


 • Адреса: Игњат Атанасовски 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бобкет


 • Адреса: Новачки пат б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранит


 • Адреса: Виенска 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даглас градба


 • Адреса: Јорго Костовски 58
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деол градба


 • Адреса: с.Олевени
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди вентура


 • Адреса: нас.Кланица 8/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евроинженеринг


 • Адреса: Партизанска 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра Бабале


 • Адреса: Раштански пат 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ел -Ем Градба Плус


 • Адреса: с.Лавци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Есперанца


 • Адреса: Илија Николовски Луј 13/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зафировски Компани


 • Адреса: с.Добромири
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7561 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЗЗ Еколог компани


 • Адреса: Манапо 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игнација ФМ


 • Адреса: Александар Турунџев 51
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изолим


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 162 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 39 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 129 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи