Гоблен

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Козјак 1
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7509 км
  • Локација: бедински пат

  • Телефон 2: 075 436316
  • Факс: 031 429617
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707726401_74.jpg?t=true&w=300&h=300


GOBLEN ги произведува сите видови ПВЦ врати и прозорци, со уникатен дизајн, боја и форма.
Сите производи се произведуваат според најстрогите германски критериуми за квалитет, вклучително и германските ПВЦ профили, кои, пак, имаат неверојатна цврстина и издржливост. Столаријата произведена од GOBLEN е целосно прилагодена на потребите и барањата на македонскиот пазар и затоа е лесна за монтирање, како во нови така и во постари станбени и деловни објекти.

Имаме различни профили со гаранција со германски, австриски и турски материјали (Алупласт, Таурус...)

Услуги:
- Производство на ПВЦ и алуминиумска столарија
- Секакви ПВЦ прозори и врати
- Сите видови на алуминиумски прозорци и врати
- Надворешни врати
- Гаражни врати
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи