Го - Де


 • Адреса: с.Печково
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7473 км
Дејности:

кланици  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698586040_79.png?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација
  Пријатно место и суптилен спој на македонската и интернационалната кујна по прифатливи цени за ваше уживање.

  Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство, служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата е тава Го-Де.

  Со својот капацитет за 130 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени, матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

  Најискрена љубов, е љубов кон храната.

  Располага и со сопствена кланица и месарница.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи