Ѓоре


  • Адреса: Благој Ѓорев 71
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7540 км
  • Локација: спрема гимназија, кај новата црква

  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 65 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи