Гиресун Аксесуар Пластик


 • Адреса: Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
Дејности:

мебел - окови  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1678790423_01.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Гиресун Аксесуар Пластик водечки производител и снабдувач на висококвалитетни oкови за мебел за македонскиот пазар. Со повеќе годишно искуство во индустријата, се етаблиравме како доверлива и иновативна компанија која постојано испорачува исклучителни производи и услуги.

  Нашите производи вклучуваат широк асортиман на окови за мебел, како што се шарки, лизгалки за фиоки, рачки, копчиња и други додатоци кои се неопходни за правење мебел функционален и естетски пријатен. Ние ја користиме најновата технологија и производствени техники за производство на издржливи и стилски производи кои ги задоволуваат потребите на нашите клиенти.

  За сите ваши прашања и информации може да не контактирате на борјот 070 819009.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи