Гилд


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 155/к-1 лок.36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1045 км
  • Локација: Порта Влае, Влае 2

  • Факс: 02 2060293

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650461504_83.jpeg?t=true&w=300&h=300


Компанијата ГИЛД се занимава со производство на еколошка амбалажа - ХАРТИЕНИ ЧАШИ И ЧИНИИ

- Хартиени чаши со капацитет 180, 250, 330 и 500 мл. - практични за секојдневна употреба, семинари, саеми и други манифестации, при што маркетиншкиот момент ќе дојде во преден план, пред очите на консументот.
- Хартиени чинии со Д - 20 см

Располагаме со хартиени чаши и чинии печатени со универзален дизајн, како и бели не печатени, по поволни цени. Можност за печатење на вашето лого во колорна техника.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи