Фруктал мак


  • Адреса: ул.5, с.Морани 41, п.фах 494
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7513 км
  • Локација: Поштенски фах 494

  • Факс: 02 2724254

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Цената на становите во Скопје бележи постојан раст од почетокот на годинава. Во третиот квартал годинава, според податоците на Народната банка, недвижностите ...
сите 94 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи