Фриготерм


  • Адреса: Александар Урдаревски 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: спроти Солопром

  • Телефон 2: 070 220203
  • Факс: 02 2627727
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 07:30 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1694433024_83.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фриготерм
Застапник на Hausbrandt кафе, како и за Faem и La Cimbali kafemati
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи