Фри


 • Адреса: Маршал Тито 29
 • Место: Куманово
 • Локација: до кафебар Реклама


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи