Фото Стејшн


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 21 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: веднаш до грчка амбасада


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624356554_6.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фирмата постои од 2000 година како фото Мите, но денес сме ребрендирани во Фото станица.

Нудиме фото и видео услуги за различни ивенти како:

-свадби,
-крштевки,
-родендени.

Најпознати сме по фотографирање матуранти, апсолвенти, полуматуранти и изработуваме таблоа и алманаси. Со ова сме и меѓу најдобрите во Македонија.

Освен тоа имаме и фото лабораторија за изработка на фотографии и трговија со албуми и рамки.

повеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи