Фортуна инженеринг

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 274
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7505 км
  • Локација: спроти втора капија на Охис

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392822107_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Фортуна инженеринг
Фортуна инженеринг е компанија која изведува надворешни и внатрешни водоинсталатерски работи.

Завршени проекти:
• Сити Мол
• Државен архив, Уставен суд и Археолошки музеј
• Кривичен суд на Р.М.
• Порта Македонија
• Станбен комплекс "Олимписко Село"
• Сити Тауер
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи