Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фитнес центри во Велес

Кангу клуб


 • Адреса: Тодор Јанев 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лазариус Спорт


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лајф енд Фуд 777 - Фитнес Клуб 777


 • Адреса: Тодор Јанев 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спортски центар Будо


 • Адреса: Филип Втори 8
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит Ин 20


 • Адреса: Тодор Христов Офицерчето (Народен Фронт) 26
 • Место: Велес

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сите апели и совети, сите мерки на градење на доверба, но и сите стимулации изразени во поглед на повисока каматна стапка, изгледа дека конечно вродија плод, ...
сите 16 | | | веќе видена

Татјана Стерјева, сопственичката на втората најголема веледрогерија во Македонија „Еурофарм“, го презеде раководењето и на градежното претпријатие „Пелистер“ ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи