Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фитнес центри во Штип

Д Џим


 • Адреса: Сутјеска 101
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 22:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мај Џим


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37 лок.41
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб од 12:00 до 22:00 • Нед од 16:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манева-Стронг


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милго-Фит


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37 лок.45
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит Џим Кико


 • Адреса: Браќа Миладинови 6
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 73 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи