ФИНСС

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Перо Наков, ЖАС 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: Во управната зграда на ЖАС на 3 кат

  • Телефон 2: 02 3217065
  • Факс: 02 3217055
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422102_95.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ФИНСС е релативно млада компанија во рамките на македонската бизнис заедница, со цел на македонскиот пазар да понуди комплетен финансиски и ИТ консалтинг за бизниси од сите големини и дејности.

Работното портфолио на нашата компанија опфаќа:
• Иновативно и професионално сметководствено-софтверско водење и поддршка на нашите клиенти
• Даночен консалтинг
• Регистрација на фирми
• Водење на човечки ресурси и изработка на плати
• Даночна ревизија
• Изработка на бизнис планови и финансиски анализи
• Дизајн и имплементација на сопствени софтверски решенија костумизирани според потребите на секој наш клиент.

Компанијата е основана во 2008 година. Тимот на ФИНСС е составен од високо-квалификуван кадар со големо работно искуство во сферата на сметководственото работење и финансискиот консалтинг, како и во дизајн, изработка и имплементација на интегрирани ИТ решенија и ИТ консалтинг.

Нашите клиенти се бизниси од сите големини од најразлични дејности и бизнис сектори. Тоа опфаќа од мали компании на кои им е потребна само повремена финансиска контрола, до големи компании кои сакаат да го оптимизираат своето работење и да ги уживаат сите придобивки кои може да ги донесе надворешното(outsourced) сметководство и ИТ поддршка.

Согласно горенаведеното, независно дали сте сопственик на мал бизнис кој сака да го унапреди своето работење, компанија која сака да се фокусира на својата основна дејност или растечки бизнис кој сака да ја зголеми својата ефикасност и да ги намали трошоците, ние ќе Ве поддржиме на најдобар можен начин во согласност со Вашите бизнис потреби и желби и ќе Ви заштедиме дел од Вашето драгоцено време и пари.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи