Фес Кад Компани

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Црногорска 2/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7494 км

  • Телефон 2: 072 209056
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629375023_45.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРИ И ГРАНИТ
Изработка на сите видови споменици, одкапници, скали, кујни и др
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи