Ферт-проект


  • Адреса: Гоце Делчев 11
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈1098 км
  • Локација: с.Оризари

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655368443_46.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Изработка на ферт греди со димензии според потребите
-Шајки
-Палена жица
-Вар
-Поцинкована жица
-Бетонско железо
-Керамички блокови во сите димензии
-Ферт греди
-Ферт монта
-Цемент
-Усјемал
-Лепак
-Q мрежи во сите димензии
-Лајсни
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи