Феромонт Инженеринг

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Лисец 2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7505 км
  • Локација: Лисиче

  • Телефон 2: 075 233286
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1675156988_02.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата Феромонт Инженеринг се занимава со изработка и монтирање на челични конструкции, браварски дејности, лимарија и кровопокривачки дејности.

Поседуваме сопствен производствен погон во општина Аеродром со современа сопствена механизација, машински парк, авто-кранови и возен парк со цел да овозможиме највисок квалитет на производство и на услугите кои ги нудиме. Повеќе децениското работно иксуство во комбинација со менаџерската и организациона експертиза не прави препознатливи професионалци во индустријата, секогаш спремни да ги достигнеме највисоките стандарди. Нашиот персонал е со висок степен на обученост, стручен и лојален на своите обврски, позиционирајќи го Феромонт на висока позиција на домашниот и странскиот пазар.

Нашата експертиза е превземање и извршување на сложени и комплексни задачи од областа на изведување на челични конструкции од јавен или посебен интерес.

Наши Услуги
• Меѓукатни Конструкции
• Кровни Конструкции
• Фасадни Конструкции
• Погонски Хали
• Покривање На Објекти
• Затварање На Објекти

Поседуваме најсовремена механизација и опрема како и високо обучен персонал и притоа ги имплементираме највисоките стандарди за квалитет и заштита. Нашите заварувачи се квалификувани, атестирани и несомнено придонесуваат за крајниот квалитет на услугите кои ги нудиме.

За сите ваши прашања и информации ви стоиме на располагање на телефонскиот број 075 233 286повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи