Феромонт Инженеринг

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Лисец 2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7505 км
  • Локација: Лисиче

  • Телефон 2: 075 233286
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516612685_27.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата Феромонт Инженеринг со своето долгогодишно работно искуство има успешно проектирано и изведено бројни проекти во областа на металопреработувачката дејност (челични конструкции, браварски, лимарски и кровопокривачки работи). Нашиот тим е составен од професионални и одговорни лица кои во процесот на реализација на проектите се максимално посветени и професионални.

Главни карактеристики во работењето на компанијата:
• Oдлично менаџирање и координираност
• Добра организација при извршувањето на задачите
• Континуирана контрола за квалитетот на работење
• Запазување на роковите

Денес користејќи ја опремата со која располагаме, долгогодишното искуство и професионалниот пристап на сите наши вработени и соработници нашата компанија е спремна да одговори на секое проектно барање од областа на нашата дејност.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи