Феникс


  • Адреса: 7-ми Ноември 106
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7513 км
  • Локација: кај Крст џамија
Дејности:

фурни


  • Телефон 2: 070 808368
  • Работно време: Пон - Саб од 00:30 до 00:00
    Нед од 00:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи