Фабрика за шински возила


  • Адреса: Алексо Демниевски 69
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7539 км
Дејности:

фабрики


  • Телефон 2: 043 223270
  • Факс: xxx 430231398
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи