Евро мак


  • Адреса: Маршал Тито 2
  • Место: Неготино
  • Оддалеченст: ≈7577 км
  • Локација: Стоковна куќа Силекс

  • Телефон 2: 075 218723
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи