Етра


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-а лок.14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1052 км
  • Локација: нас.Расадник

  • Телефон 2: 02 2700971
  • Факс: xxx 2774708
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи