Естетика лим


 • Адреса: Менделеева 1-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649416630_54.png?t=true&w=300&h=300


  ЕСТЕТИКА ЛИМ ВИ НУДИ:

  -Преработка на лим
  -Монтажа
  -Олуци
  -Ребруваме Опшивки до 8m
  -Железни конструкци и монтажа на панели
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи