EOS MATRIX

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Аминта III Градски Стадион (Ленинова) 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Арена Филип II

  • Факс: 02 3200334
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b29cfd1c772319c2d0e17ddd66d5e342.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

EOS MATRIX
EOS Матрих Македонија е дел од EOS Групацијата која е меѓународен лидер во обезбедување на приспособени индивидуални финансиски услуги. Како експерти за евалуација и процесирање на побарувања, EOS користи нови технологии за да им обезбеди финансиска сигурност со паметни решенија на повеќе од 20,000 клиенти во 26 земји ширум светот. Основната дејност на компанијата е откуп на обезбедени и необезбедени побарувања. Работејќи во меѓународна мрежа на партнерски компании, EOS Групацијата брои над 7,500 вработени во повеќе од 60 подружници и има пристап до ресурси во над 180 земји. Нудиме услуги од областа на управување со побарувања како за B2B така и за B2C компании, откуп и наплата на побарувања за банки, осигурителни, телекомуникациски и комунални компании и трговски друштва.

За повеќе информации одете на следниот линк: www.eos-solutions.com.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи