Елитен инвестмен груп


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 52-1/18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686651954_1.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Во Елитен инвестмен груп инвестираме и градиме сигурност, квалитет, брзина и професионалност. Континуирано го подобруваме нивото и ги поставуваме стандардот и трендовите на градежништвото во Македонија.

  Се залагаме за задоволни купувачи и инсистираме на професионално, одговорно и навремено извршување на обврските кон нашите клиенти. Фокусирани сме на оезбедување на квалитетно домување, притоа ставајќи главен акцент на сигурноста, функционалноста, енергетската ефикасност, како и на подигнување на нивото на надворесшната еко и урбана средина. А со тоа ја исполнуваме и нашата главна цел "Подигање на КВАЛИТЕТОТ на живеење во Македонија".

  КВАЛИТЕТ И КАРАКТЕРИСТИКИ
  - Енергетска Ефикасност
  - Звучна Изолација
  - Вградени Материјали

  Континуирано ги следиме современите технологии и модели на градење, постојана соработка со иновативни компании од областа на градежништвото и примена на најквалитетни градежни материјали со високо ниво на термички, акуситични и хидроизолациски својства.

  Се грижиме за нашите клиенти како во поглед на тоа да добијат најквалитеттна градба така и да добијат најдолговечност на истата. За тоа обезбедуваме соодветно и најдолгорочни гаранции на самата градба и на вградените матерјали. стручни совети, консултации и подршка од областа на градежништвото за време и по предавањето на објектите.


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи