Елема


  • Адреса: ул.51, Стопански двор 132
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7491 км

  • Телефон 2: 070 393156
  • Факс: 02 3080498
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Производството на кутиите се врши на врвно ниво со високо квалитетни материјали како што се Polypropylene (PP) и Polystyrene (PS).

Кутиите може да се користат за секаква намена во зависност од потребите на клиентот.

За производство на шишиња користиме High-density polyethylene (HDPE).

Со тоа што може да се пакуваат производи во зависност од потребите од клиентот.

За производство на тегли користиме High-density polyethylene (HDPE)

Со тоа што може да се пакуваат производи во зависност од потребите од клиентот.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Шише 250мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Шише за пудра

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 300мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 50мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутија 10мл

Цена со ДДВ:Побарај цена

Кутии


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи