Електропромет

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Маршал Тито 108
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Факс: 046 787637
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00
    Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620198873_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи