Екстрим


  • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 61-б
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7549 км
  • Локација: Во катна гаража центар

  • Телефон 2: 048 435885
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:30 до 21:00
    Сре , Саб од 08:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 65 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи