Екстрем Шус


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 29 лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: ТЦ Буњаковец

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30
    Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи