Експрес


 • Адреса: Мирко и Танче Живкови 54
 • Место: Битола
 • Локација: позади Јавор
Дејности:

клучари, чевлари  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  Титан-лс


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 76
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 19:00

  Фирмата е долгогодишен застапник на компаниите: KEY LINE, ISEO , FIAM, GERA, SAB од Италија. Производите на овие компании се симбол за сигурност и квалитет на пазарот во цел свет.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b9995af21c216aed60d799bc937048b9.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Вуле Јуниор-Н


  • Адреса: ул.13 91
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

  Вуле Јуниор-Н е компанија која нуди изработка на сите видови клучеви, изработка на клучеви според брава, изработка на мастер системи на цилиндри и катанци, отворање на сефови станови коли и др., монтажа на сигурносни брави и врати, поправка на сите видови брави..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611670326_51.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
  сите 62 | | | веќе видена

  И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи