Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Спортска опрема - продавници
 • Бутици
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Едрење - клубови во Велес

Бизар


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 43
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јажар Але Ми


 • Адреса: Нада Бутникошарева 20
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега спорт


 • Адреса: Гоце Делчев 10
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нн Спорт Ник


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 12
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт реалити


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 40
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт М


 • Адреса: Благој Ѓорев 67-a
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт М


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тајгер


 • Адреса: Алексо Демниевски 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Енергетската состојба, за жал, ја следи незнаење од една страна и од друга страна голем криминал и корупција. Два примери за денес за да се отворат две големи ...
сите 103 | | | веќе видена

Поевтини суровини од Турција ќе се увезуваат кај нас. Ова значително ќе ги намали трошоците за производство, со што се очекува пад на цените на земјоделските ...
сите 47 | | | веќе видена

За набавките на природен гас за јануари и за февруари државата потпиша дека плати или ќе плати три милиони евра повеќе од берзанската цена на гасот за овие два ...
сите 60 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи