Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Спортска опрема - продавници
 • Спортски клубови, асоцијации и федерации
 • Обувки - продавници
 • Здруженија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Едрење - клубови во Струмица

Вељушки Ветар


 • Адреса: ул.208, с.Вељуша б.б.
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

В-фитнес


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 12
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делта спорт


 • Адреса: Климент Охридски 51
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екта Т


 • Адреса: Младинска 86
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интерспорт


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

К1 Арена Рашо


 • Адреса: Климент Охридски 10-а
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ловец


 • Адреса: Маршал Тито 33
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега спорт


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мт промет-1


 • Адреса: с.Василево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1149 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Муртино


 • Адреса: с.Муртино 297
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ранерс


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сојуз на училишен спорт на Источен Регион


 • Адреса: 11-ти Октомври 37
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спортисимо 2


 • Адреса: бул.Маршал Тито 6
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт Азуро


 • Адреса: Ленинова 44
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт Висион


 • Адреса: Ленинова 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00 • Саб од 09:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт М


 • Адреса: Ленинова, ГТЦ Глобал б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт М - Адидас


 • Адреса: Маршал Тито 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1153 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спорт М 2


 • Адреса: Маршал Тито 5-3/1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1154 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фантастик


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈1152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фимејл Фитнес Фектори-3 Ф


 • Адреса: Маршал Тито 141
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 121 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Zoom Video Communications Inc во вторникот соопшти дека ќе укине околу 1.300 работни места, бидејќи побарувачката за услугите за ...
сите 21 | | | веќе видена

Во периодот од 1 јануари до 7 февруари годинава АД ЕСМ преку капацитетите со кои располага произведе 699.240 мегават часови електрична енергија, што е за 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Невработеноста во САД се намалува, растот на платите ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи