Дори


  • Адреса: Слободан Митров Данко 107
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7627 км

  • Телефон 2: 070 320421
  • Факс: 034 217421
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681826441_1.png?t=true&w=300&h=300


Tуристичка агенција ДОРИ нуди комплетна и квалитетна услуга цврсто стои на пазарот.ТА ДОРИ е постојана членка на СКТМ (Стопанска комора за туризам на Македонија), и поседува А лиценца за вршење на туристичка дејност.

Дел од нашите услуги

• ГРАДСКИ И ПРИГРАДСКИ ПРЕВОЗ
Ефикасен транспорт до градските и приградски населби.

• ПАТНИЧКИ ТРАНСПОРТ
Безбеден и удобен превоз до различни дестинации со сопствени возила.

• ВОЗЕН ПАРК
Сопствени автобуси, комбиња и лесни возила.

Ние ви нудиме:

• ПОВОЛНИ ЦЕНИ
Посветено избираме одлична услуга по најдобра цена на пазарот.

• ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
Посветени сме за постојан квалитет на нашите услуги и редовно подобрување.

• ПОСТОЈАНА ПОДДРШКА

За повеќе информации контактирајте не на 034 218421 и 070 320421 за дополнителни информации.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи