До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: кај Младински културен центар

  • Факс: 02 3136458
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%заштеда
Цена со ДДВ:29.450 ден.20.026 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:24.500 ден.20.825 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%заштеда
Цена со ДДВ:14.700 ден.12.789 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Цена со ДДВ:46.500 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:19.200 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


Видете ги нашите производи на
Мапа

Туристички агенции добивале државна помош од буџетот за справување со економските последици од пандемијата без изготвени решенија од Генералниот секретаријат ...
сите 15 | | | веќе видена

Надлежните објавија дека годинава задолжувањето на земјата ќе надмине 60 отсто, или прагот кој се смета за еден вид граница која земјите во развој не треба да ...
сите 8 | | | веќе видена

Дека Македонците се успешни не само кога работат во домашни фирми во земјава, туку и во странски компании, говори уште една вест која доаѓа од Хрватска. ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Размената на криптовалути CoinFlex во вторникот издаде нов токен за собирање средства во обид да го рестартира повлекувањето за ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи