До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: кај Младински културен центар

  • Факс: 02 3136458
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%заштеда
Цена со ДДВ:29.450 ден.20.026 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:24.500 ден.20.825 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%заштеда
Цена со ДДВ:14.700 ден.12.789 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Цена со ДДВ:46.500 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:19.200 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


Видете ги нашите производи на
Мапа

Да не се палат светилки дење, клима уредите да ладат до 27%, во лето, а да топлат до 20% во зима. После работа да се исклучи осветлувањето, наместо лифт, да се ...
сите 135 | | | веќе видена

Предлог-концептот на даночни реформи главно се базира на проширувањето на даночната основа врз основа на намалувањето на сивата економија. Не се работи за ...
сите 127 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи