ДМВ Дизајн


 • Адреса: Китка 52
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7509 км
 • Локација: Драчево


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618829062_27.png?t=true&w=300&h=300


  Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор.

  DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок.

  Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  повеќе
  Цена со ДДВ:7.800 ден.

  Чевларник slim C34-1P

  Цена со ДДВ:1.990 ден.

  Закачалка 3Т

  Цена со ДДВ:8.970 ден.

  Претсобје mini 25

  Цена со ДДВ:8.640 ден.

  Претсобје mini slim R 16

  Цена со ДДВ:13.340 ден.

  Претсобје maxi slim R 16

  Цена со ДДВ:8.980 ден.

  Чевларници C34-2P

  Цена со ДДВ:13.960 ден.

  Претсобје maxi 25

  Цена со ДДВ:4.980 ден.

  Чевларник C02-2PZ

  Цена со ДДВ:2.990 ден.

  Чевларник C02-2P

  Цена со ДДВ:3.990 ден.

  Чевларник C03-2P

  Цена со ДДВ:3.400 ден.

  Чевларник slim C03-1P

  Цена со ДДВ:4.400 ден.

  Чевларник slim C04-1P

  Цена со ДДВ:4.540 ден.

  Чевларник slim C02-1PZ

  Цена со ДДВ:2.550 ден.

  Чевларник slim C02-1P

  Цена со ДДВ:4.990 ден.

  Чевларник C04-2P

  Цена со ДДВ:4.790 ден.

  Чевларник slim R C02-1PZ


  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи