ДМ Метал


 • Адреса: Гаве Лазарески 1
 • Место: Гостивар
 • Локација: до детска градинка Цветови


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669025703_26.png?t=true&w=300&h=300


  ДМ Метал е специјализирана фирма во областа на браваријата со долгогодишно искуство и стручен кадар со сите а-тести за варење (mig-mma-tig).

  Работиме со железо од висок квалитет и нудиме брза и уникатна изработка, со прифатливи цени. Изработуваме и монтираме секаков вид метални врати и cnc панели, огради од ковано и обично железо. Изработуваме секаков вид на настрешници со лексан и лим, челични конструкции и хали, елементи за вашиот ентериер.

  Нашите експерти ќе одговорат на секое ваше барање. Ваше е да ни ја соопштите Вашата идеја, а ние ќе подготвиме најдобра понуда со прифатлив рок и квалитет на изработка кој го очекувате.

  Услуги кои ги нудиме:
  -Огради од ковано и обично железо
  -Метални врати и cnc панели
  -Настрешници со лексан и лим

  Нашиот тим на професионалци го очекува Вашиот повик, за замисленото да стане реалност.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи