Диамед-Ценар за дијализа


  • Адреса: Милан Зечар 21
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7570 км
  • Локација: Во Болницата

  • Телефон 2: 071 259358
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 65 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи