Деск

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Варшавска 1-2/22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: зграда Настел-Тафталиџе

  • Телефон 2: 02 5129068
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662362726_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Деск – компанија за сметководство, финансиски и бизнис консалтинг. Нудиме широк спектар на услуги од областа на сметководство, финансии и даноци за мали, средни и големи ентитети, трговец-поединец, компании со странски капитал, странски претставништва, непрофитни организации.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи