Дентална Клиника Д-р Маргита Смилева

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Ганчо Хаџипанзов 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: населба Водно, после Тинекс втора улица лево

  • Телефон 2: 070 579834
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574171266_92.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Денталната клиника д-р Маргита Смилева е основана во 2006 година како специјалистичка ординација по ортодонција, меѓутоа континуираниот пораст на пациенти ја наметнува потребата таа низ годините да расте и да се развива, па така денес ординацијата има пет стоматолошки столици, хируршка и микроскопска сала, современ дигитален рентген кабинет и ред други современи апарати. Во ординацијата денес работи тим составен од околу 20 луѓе и се практикуваат сите стоматолошки дејности, вклучувајќи ортодонција, протетика, орална хирургија и имплантологија, пародонтална хиругија, микроскопска ендодонција и пломбирање како и детска стоматологија.

Главни дејности:
• стоматолошки ординации (ортодонција)
• стоматолошки ординации (протетика)
• стоматолошки ординации (имплантологија)
• стоматолошки ординации (ендодонција односно микроскопско лекување на заби)
• стоматолошки ординации (пародонтологија и пародонтолошка хирургија)
• стоматолошки ординации (дигитална рентгенографија)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи