Дентал Л-М


  • Адреса: Илинденска блок б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7467 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649412312_35.png?t=true&w=300&h=300


Дентал Л-М е стоматолошка клиника, основана и лоцирана во Тетово, Северна Македонија. Во 2002 година, основачот д-р Дамир Зекиќ и уште двајца вработени тргнаа на патување кое го доведе Дентал Л - М до она што е денес - почитувана и модерна поликлиника со над 15 вработени.

Слушајќи ги желбите на клиентите, работејќи напорно и имајќи визија.
Нашиот стручен тим од лекари и асистенти, најновата технологија, врвните стоматолошки материјали, модерната стоматолошка лабораторија и грижата за пациентот ни овозможија да продолжиме со нашата мисија – Dental L-M.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи